KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15539216
nr 1553 9216
Träsnitt
Erik Olson. Signerad, numrerad 116/300, daterad 1962. Bildmått: 50x35 cm, yttermått inklusive ram: 64x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 31 juli 2023
kl 19:58:07
100 kr
150 kr