KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15539216

nr 1553 9216

Träsnitt

Erik Olson. Signerad, numrerad 116/300, daterad 1962. Bildmått: 50x35 cm, yttermått inklusive ram: 64x49 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 31 juli 2023
kl 19:58:07